2013. augusztus hónap bejegyzései

Tehergépkocsi-vezető, kamionsofőr

Foglalkozás megnevezése: Tehergépkocsi-vezető, kamionsofőr (gépkocsivezető)
Elvárt gyakorlati idő: nem szükséges
Iskolai végzettség: általános iskola
Elvárt szakképzettség: Nincs szakképzettsége
Járművezetési engedély: “C+E” tehergépkocsi + nehézpótkocsi
Várható bruttó kereset (Ft / hó): megegyezés / jogszabály szerint
További információ: Feladatok:
MZT traktor, konténer szállító pótkocsi vezetés, helyi feladatok ellátása
Elvárások:
Hátfal emelő, traktorra konténer emelő jogosítvány, GKI igazolvány.
Foglalkoztatási jogviszony: Munka Törvénykönyve szerinti
Munkaszerződés időtartama: Határozatlan
Munkarend, munkaidő beosztás: vezénylés szerint
Foglalkoztatás napi időtartama: 8 órás teljes

Jelentkezni: allas [at] dolgok . com

Fodrász (Budapest)

Nyelvtudás szintje: Nem szükséges
Munkavégzés helye: Magyarország, Budapest
Álláshirdetés címe: Fodrászokat keresünk
Iparág: Szépségipar, wellness, sport
Szakma: Fodrász
Minimális iskolai végzettség: Szakmunkás
Idegen nyelvtudás: Nem szükséges
Munkatapasztalat: Nem szükséges
Foglalkoztatás módja: Alkalmazott
Beosztás: Szakképzett munkás

Alkalmazotti, bejelentett munkaviszony, fix + jutalék, folyamatos továbbképzési lehetőség.

allas [at] dolgok . com

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal lehet a fenti címen.